Оголошення

 

 Оголошення

         Щодня (окрім неділі та свят) у храмі, для вирішення духовних питань,  з 10.00 до 14.00 є черговий священик.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Оголошення

 

        Розпочинається новий навчальний рік в недільній школі при храмі Всіх Святих землі Волинської.       Запрошуємо дітей щонеділі до нашого храму для вивчення Закону Божого.           Початок навчання о 16:00 год.

        Телефон для довідок: 066 17 48 077.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Оголошення 

 

           Сповідь у храмі Всіх Святих Землі Волинської проводиться на вечірньому богослужінні.

___________________________________________________________________________________________________________________________

 Оголошення

 

           Батьки, котрі хочуть охрестити своїх немовлят, відповідно і хресні батьки, а також хто бажає прийняти таїнство Хрещення, в храмі проводяться підготовчі бесіди кожного четверга після вечірнього богослужіння.

         

           "Йдіть же навчайте всі народи, хрестячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа"(Мф.28:19).

 

           Хрещення - це таїнство від Бога, яке дає душі віруючої людини невидиму благодать Духа Святого для народження її в життя вічне. У Хрещенні ми очищаємось від гріхів і даємо обітницю Богові жити з церквою по волі Божій. Про це, не знають багато людей, що бажають прийняти таїнство Хрещення. Тому спочатку необхідно навчання у вірі, потім - прийняття Таїнства.

 

______________________________________________________________________________________________________________________________

Оголошення

 

            В нашому храмі кожного вівторка після вечірнього богослужіння відбуваються настановчі бесіди молодятам напередодні їхнього вінчання.

             "І сказав (Господь): тому залишить чоловік батька свого і матір свою, та й пристане до жінки своєї, і будуть обоє єдиною плоттю"(Бут.2:24).

         

            Шлюб - це Таїнство, яке освячує союз чоловіка і жінки, в який вони вільно вступають, обіцяючи бути вірними один одному. У цьому Таїнстві освячується сімейне життя, народження і виховання дітей. Вінчання - це дуже відповідальний крок, який звершується раз в житті. Тому підходити до цього таїнства потрібно з усією серйозністю та розумінням того, що відбувається.